Ergünbaş Panel

Mat Panel Nedir?

Bir diğer panel çeşidi ise yumuşak dokusuyla PVC Süper Mat Panel. Bu paneller de oldukça yaygın kullanılmaktadır. Pastel renklere sahip bu ürünler evinize hem sadelik hem de şıklık katacak.

Ergünbaş Panel PVC Süper Mat Paneller opak yüzeyleri sayesinde ışık yansımasını en aza indirir. Yumuşak dokusuyla ipeksi bir his uyandırır.

PVC Süper Mat Paneller geniş kullanım alanlarıyla da dikkat çekiyor. Mutfaklarda ve banyolarda kullanılabilirler. Nemli ortamlarda kullanılmasında bir sakınca yoktur. Ayrıca ofis mobilyaları için de uygundur.

Çevre dostu ürünlerdir ve doğaya zararlı etkileri yoktur. Süper Mat Panellerin çizilmeye karşı dayanıklı yapıları vardır. Ayrıca parmak izi belli etmez ve leke göstermezler. 7 farklı renk seçeneğiyle mekanlarınızı son dönemin trendlerine uygun tasarlayabilirsiniz.

Mat Panel İle Yüksek Direnç

Süper Mat yüzeylerin en öneli özelliklerinden biri de dış etkenlere karşı yüksek dirençli olmasıdır. Temizlik ürünlerine ve çözücülere karşı dayanıklılığı yüksektir. Yoğun kullanımda kolaylıkla zarar görmez, uzun ömürlüdürler. Hava şartlarına ve ışığa karşı yüksek dayanımı vardır.

Parmak İzlerini Unutun!

Mutfak dolapları ve banyo dolapları gibi sık kullanılan mekanlarda parmak izleri can sıkıcı olabilir. Ancak Süper Mat PVC Panellerle artık bu sorun ortadan kalkıyor. Leke ve parmak izlerini düşünmeden dolaplarınızı özgürce kullanabilirsiniz.

Mat Panel Avantajları

  • Süper Mat Panellerin leke tutmama özelliği özelliği vardır.
  • Bakım ve temizlikleri kolaydır.
  • Parmak izi belli etmez ve leke göstermezler.
  • Temizleme işlemi için nemli bir bez ile sert olmayan bir deterjan kullanılabilir.
  • Çevreyi ve insan sağlığını tehdit etmezler. Doğaya zararlı etkileri yoktur.
  • Geri dönüşümlü ve hijyenik bir malzemedir.