Ergünbaş Panel

High Gloss Panel Nedir?

Mobilya ve dekorasyon sektörünün parlak panel ihtiyacına yönelik MDF ve sunta levha yüzeyine PVC, PVC/PET veya PET folyonun lamine edilmesiyle Ergünbaş Panel tarafından üretilen bir üründür.

High Gloss (Yüksek Parlaklık) paneller, dünyada ve ülkemizde son yıllarda üretilen modern bir üründür. Cama yakın yüzey kalitesi ve yüksek parlaklığı ile üst düzey görüntü sunmaktadır. Çok geniş düz, desenli, hologram transferli folyo uygulama imkânı ile birlikte metalik folyo çalışma imkânı da bulunmaktadır.

Ergünbaş Panel High Gloss paneller, kullanıldıkları mekânlarda parlaklıklarıyla derinlik sağlayıp; mekânın daha estetik, ferah ve geniş görünmesini sağlar. Böylelikle günlük hayatta tüketicilerin memnuniyeti ve beğenisini artırmaktadır. Bununla birlikte, yüksek yüzey mukavemet değerlerine sahip olup; kullanım alanları için tercih edilen bir ürün niteliği taşımaktadır.

High Gloss Panel Kullanım Alanları

Özellikle her türlü mobilyalarda kapak olarak ve görsel dekorasyon tasarımlarında tercih edilmektedir. Mutfak dolapları, banyo dolapları, yatak odası dolapları, sürgülü kapaklar, tv üniteleri, banko mobilyaları, ofis mobilyaları, mağaza dekorasyonları vb. alanlarda ahşap sektöründe faaliyette bulunan bütün imalatçılar, mimarlar ve müteahhitler tarafından kullanılmaktadır.

Parmak İzlerini Unutun!

Mutfak dolapları ve banyo dolapları gibi sık kullanılan mekanlarda parmak izleri can sıkıcı olabilir. Ancak Süper Mat PVC Panellerle artık bu sorun ortadan kalkıyor. Leke ve parmak izlerini düşünmeden dolaplarınızı özgürce kullanabilirsiniz.

High Gloss Panel Genel Özellikleri

  • High Gloss folyoların sararmaya karşı dayanımı yüksektir.
  • High Gloss folyoların darbe ve çizilmeye karşı dayanımı yüksektir.
  • Ebatlama ve kenar bantlama esnasında çıtlama ve delaminasyon (ayrılma) problemi görülmez.
  • Yüzey parlaklığı ve derin renk efekti yüksektir.
  • Yüzeyinde dalgalanma çok azdır.
  • Partiler arası renk farkı oluşmamaktadır.
  • Sınırsız desen çalışması yapmaya müsaittir.